Suplování:   Pondělí 14.12.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

2.A.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

2.B

             

odpa

   

3.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

4.A

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Veverková Martina

 

Ru

Pr

-

Ko

Hr

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Vanďurková Magdaléna

1.hod

odpadá

VVD

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

VVD

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

VVD

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VVD

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Kalábová Lucie

0.hod

odpadá

LD

1.A

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ČJL

2.A.

 

obecná absence třídy

Batonožková Daniela

4.hod

odpadá

ČJL

1.A

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN2)

 

souvislá praxe

 

6.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN2)

 

souvislá praxe

Dědková Pavla

2.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ2)

 

souvislá praxe

 

3.hod

odpadá

AJK

4.A (AJ2)

 

souvislá praxe

Podhajská Andrea

2.hod

odpadá

PSY

1.A

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PSY

4.A

 

souvislá praxe

Prokopová Zuzana

2.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ1)

 

souvislá praxe

 

3.hod

supl. (Vv)

ZPSY

3.C

(202)

 

Hrdličková Ivana

6.hod

supl. (Vv)

SPO

2.B

(001)

 
 

7.hod

odpadá

SPO

2.B

 

odpadá

Surovíková Tereza

6.hod

odpadá

SZn

1.A

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SZn

1.A

 

obecná absence třídy

Kopecká Lenka

1.hod

odpadá

ON

4.A

 

souvislá praxe

 

2.hod

odpadá

NJ

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Vv)

BI

1.B (SOC)

(102)

 
 

6.hod

odpadá

ON

2.A.

 

obecná absence třídy

Láníková Alena

0.hod

odpadá

HHN

3.A (HHN2)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

3.A (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (Vv)

SOM

2.C.

(202)

 
 

5.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN1)

 

souvislá praxe

 

6.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN1)

 

souvislá praxe

Mňačková Andrea

0.hod

odpadá

HHN

3.A (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

3.A (HHN2)

 

obecná absence třídy

Simonová Ilona

2.hod

odpadá

NJ

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

3.A

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TEV

3.A

 

obecná absence třídy

Svačina Tomáš

5.hod

odpadá

ZE

3.A

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

VTA

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

Svoradová Radka

1.hod

odpadá

PED

1.A

 

obecná absence třídy

Ševčíková Marcela

1.hod

odpadá

ODRD

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ODRD

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ODRD

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODRD

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Šromová Lenka

3.hod

odpadá

MAT

1.A

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

2.A.

 

obecná absence třídy

Rudolfová Lenka

0.hod

odpadá

ČJL

4.A

 

souvislá praxe

 

1.hod

supl. (Vv)

ZPSY

2.C.

(202)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 7. hod obecná absence třídy

1.B

5.hod

BI

SOC

(102)

supluje

Kopecká Lenka

(Vv)

2.A.

0.- 7. hod obecná absence třídy

2.B

6.hod

SPO

 

(001)

supluje

Hrdličková Ivana

(Vv)

 

7. hod odpadá

2.C.

1.hod

ZPSY

 

(202)

supluje

Rudolfová Lenka

(Vv)

 

2.hod

SOM

 

(202)

supluje

Láníková Alena

(Vv)

 

7.hod

ZSS

   

odpadá

 

(Vv)

3.A

0.- 7. hod obecná absence třídy

3.C

3.hod

ZPSY

 

(202)

supluje

Prokopová Zuzana

(Vv)

4.A

0.- 7. hod souvislá praxe

 

 

Suplování:   Úterý 15.12.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

1.B

             

odpa

   

1.C

             

absc

   

2.A.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

2.B

             

odpa

   

3.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

4.A

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Veverková Martina

 

-

Šr

Šr

Kl

....

..

..

   

Surovíková Tereza

         

Po

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Vanďurková Magdaléna

6.hod

odpadá

SVVD

4.A (SVVD)

 

souvislá praxe

 

7.hod

odpadá

SVVD

4.A (SVVD)

 

souvislá praxe

Kalábová Lucie

4.hod

supl. (Vv)

ZPSY

2.C.

(202)

 
 

6.hod

odpadá

DEJ

2.A.

 

obecná absence třídy

Batonožková Daniela

0.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN2)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN2)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HVD

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HVD

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ČJL

1.A

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SHVD

4.A (SHVD)

 

souvislá praxe

 

7.hod

odpadá

SHVD

4.A (SHVD)

 

souvislá praxe

Dědková Pavla

1.hod

odpadá

AJ

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJK

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Podhajská Andrea

1.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX1)

 

souvislá praxe

 

2.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX1)

 

souvislá praxe

 

3.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX1)

 

souvislá praxe

 

4.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX1)

 

souvislá praxe

 

5.hod

supl. (Su)

PSY

1.B

(003)

 
 

7.hod

odpadá

PSY

1.B

 

odpadá

Prokopová Zuzana

1.hod

odpadá

AJ

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJK

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Hrdličková Ivana

4.hod

odpadá

BI

2.A.

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

BI

3.A

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BI

1.A

 

obecná absence třídy

Láníková Alena

0.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HVD

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HVD

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Simonová Ilona

6.hod

odpadá

STVD

4.A (STVD)

 

souvislá praxe

 

7.hod

odpadá

STVD

4.A (STVD)

 

souvislá praxe

Svačina Tomáš

6.hod

odpadá

ZE

3.A

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

VTA

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Svoradová Radka

1.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX3)

 

souvislá praxe

 

2.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX3)

 

souvislá praxe

 

3.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX3)

 

souvislá praxe

 

4.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX3)

 

souvislá praxe

 

5.hod

odpadá

PED

4.A

 

souvislá praxe

Ševčíková Marcela

1.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX2)

 

souvislá praxe

 

2.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX2)

 

souvislá praxe

 

3.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX2)

 

souvislá praxe

 

4.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX2)

 

souvislá praxe

 

6.hod

odpadá

SODR

4.A (SODR)

 

souvislá praxe

 

7.hod

odpadá

SODR

4.A (SODR)

 

souvislá praxe

Šromová Lenka

2.hod

supl. (Vv)

SOM

3.C (C2/3)+

(202)

 
 

3.hod

supl. (Vv)

EKO

2.B

(001)

 
 

6.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

EKO

2.B

 

odpadá

Ovčáčková Pavla

1.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX4)

 

souvislá praxe

 

2.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX4)

 

souvislá praxe

 

3.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX4)

 

souvislá praxe

 

4.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX4)

 

souvislá praxe

Rudolfová Lenka

1.hod

odpadá

ČJL

3.A

 

obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 7. hod obecná absence třídy

1.B

5.hod

PSY

 

(003)

supluje

Podhajská Andrea

(Su)

 

6.hod

SZn

   

odpadá

 

(Su)

 

7. hod odpadá

1.C

7. hod obecná absence třídy

2.A.

0.- 7. hod obecná absence třídy

2.B

3.hod

EKO

 

(001)

supluje

Šromová Lenka

(Vv)

 

7. hod odpadá

2.C.

2.hod

SOM

C2/3

(202)

supluje

Šromová Lenka

(Vv)

 

4.hod

ZPSY

 

(202)

supluje

Kalábová Lucie

(Vv)

3.A

0.- 7. hod obecná absence třídy

3.B.

6.hod

SS

   

odpadá

 

(Vv)

3.C

2.hod

SOM

C2/3

(202)

supluje

Šromová Lenka

(Vv)

4.A

0.- 7. hod souvislá praxe

 

 

Suplování:   Středa 16.12.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

1.C

 

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

2.A.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

2.C.

           

odpa

odpa

   

3.A

         

absc

absc

absc

   

3.C

           

odpa

odpa

   

4.A

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Veverková Martina

 

Sa

..

..

Da

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Vanďurková Magdaléna

5.hod

odpadá

VVD

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

VVD

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Kalábová Lucie

1.hod

odpadá

ČJ

1.C

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

2.A.

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LD

1.A

 

obecná absence třídy

Batonožková Daniela

0.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN2)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN2)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HVD

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HVD

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

HHN

3.A (HHN3)

 

obecná absence třídy

Dančáková Petra

4.hod

supl. (Vv)

SOM

3.C (C2/3)+

(202)

 
 

5.hod

odpadá

OPE

1.C

 

obecná absence třídy

Dědková Pavla

4.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ2)

 

souvislá praxe

 

5.hod

odpadá

AJ

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Prokopová Zuzana

4.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ1)

 

souvislá praxe

 

5.hod

odpadá

AJ

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Komrsková Zdeňka

6.hod

odpadá

TEV

3.C (TVC)+

 

odpadá

 

7.hod

odpadá

TEV

3.C (TVC)+

 

odpadá

Kopecká Lenka

2.hod

odpadá

ON

4.A

 

souvislá praxe

 

3.hod

odpadá

NJ

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ON

2.A.

 

obecná absence třídy

Láníková Alena

0.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HVD

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HVD

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

Simonová Ilona

0.hod

odpadá

TVD

2.A.

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TVD

3.A

 

obecná absence třídy

Svačina Tomáš

1.hod

supl. (Vv)

KPP

3.C (C2/3)+

(202)

 
 

6.hod

odpadá

VTA

4.A (AJ2)

 

souvislá praxe

 

7.hod

odpadá

VTA

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Svoradová Radka

5.hod

odpadá

PED

4.A

 

souvislá praxe

Ševčíková Marcela

5.hod

odpadá

ODRD

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ODRD

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Šromová Lenka

1.hod

odpadá

MAT

2.A.

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

1.A

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

4.A

 

souvislá praxe

 

4.hod

odpadá

CH

1.A

 

obecná absence třídy

Rudolfová Lenka

1.hod

odpadá

ČJL

4.A

 

souvislá praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 7. hod obecná absence třídy

1.C

1.- 7. hod obecná absence třídy

2.A.

0.- 7. hod obecná absence třídy

2.C.

1.hod

KPP

C2/3

(202)

supluje

Svačina Tomáš

(Vv)

 

4.hod

SOM

C2/3

(202)

supluje

Dančáková Petra

(Vv)

 

6., 7. hod odpadá

3.A

5.- 7. hod obecná absence třídy

3.C

1.hod

KPP

C2/3

(202)

supluje

Svačina Tomáš

(Vv)

 

4.hod

SOM

C2/3

(202)

supluje

Dančáková Petra

(Vv)

 

6., 7. hod odpadá

4.A

0.- 7. hod souvislá praxe

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.12.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

1.C

 

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

2.A.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

3.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

4.A

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Veverková Martina

 

..

....

Ru

De

..

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Vanďurková Magdaléna

1.hod

odpadá

VVD

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

VVD

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

VVD

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VVD

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

VVD

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

VVD

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Kalábová Lucie

0.hod

odpadá

JP

2.A.

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ČJL

2.A.

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LP

1.C

 

obecná absence třídy

Batonožková Daniela

0.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN4)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN4)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ČJL

1.A

 

obecná absence třídy

Dědková Pavla

1.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ2)

 

souvislá praxe

 

4.hod

supl. (Vv)

OVC

1.B (SOC)

(003)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Podhajská Andrea

3.hod

odpadá

PSY

4.A

 

souvislá praxe

Prokopová Zuzana

1.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ1)

 

souvislá praxe

 

2.hod

odpadá

AJ

1.C

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Hrdličková Ivana

2.hod

odpadá

BIH

4.A

 

souvislá praxe

Kopecká Lenka

3.hod

odpadá

NJ

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ON

1.A

 

obecná absence třídy

Láníková Alena

0.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN3)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

1.A (HHN3)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN3)

 

souvislá praxe

 

6.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN3)

 

souvislá praxe

Simonová Ilona

3.hod

odpadá

NJ

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

2.A.

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TEV

2.A.

 

obecná absence třídy

Svačina Tomáš

1.hod

odpadá

VTA

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VTA

1.C

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

VTA

4.A (AJ1)

 

souvislá praxe

 

6.hod

odpadá

MAT

1.C

 

obecná absence třídy

Svoradová Radka

2.hod

odpadá

PED

2.A.

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PED

1.A

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PED

3.A

 

obecná absence třídy

Ševčíková Marcela

1.hod

odpadá

ODRD

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ODRD

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ODRD

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODRD

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ODRD

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ODRD

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Šromová Lenka

4.hod

odpadá

MAT

4.A

 

souvislá praxe

 

5.hod

odpadá

MAT

3.A

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CH

1.C

 

obecná absence třídy

Rudolfová Lenka

0.hod

odpadá

ČJL

3.A

 

obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Vv)

OVC

1.B (SOC)

(003)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 7. hod obecná absence třídy

1.B

3.hod

OVC

SOC

(003)

supluje

Rudolfová Lenka

(Vv)

 

4.hod

OVC

SOC

(003)

supluje

Dědková Pavla

(Vv)

1.C

1.- 7. hod obecná absence třídy

2.A.

0.- 7. hod obecná absence třídy

3.A

0.- 7. hod obecná absence třídy

4.A

0.- 7. hod souvislá praxe

 

 

Suplování:   Pátek 18.12.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

1.C

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

2.A.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

3.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

   

4.A

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Veverková Martina

 

-

-

Šr

..

..

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Kalábová Lucie

0.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ČJL

2.A.

 

obecná absence třídy

Batonožková Daniela

0.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN4)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN4)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HVD

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HVD

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Dědková Pavla

1.hod

odpadá

AJ

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJK

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

Podhajská Andrea

1.hod

odpadá

PSY

3.A

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PSY

1.A

 

obecná absence třídy

Prokopová Zuzana

0.hod

odpadá

AJ

1.C

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJK

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

Kopecká Lenka

6.hod

odpadá

ON

1.C

 

obecná absence třídy

Láníková Alena

0.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN3)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN3)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HVD

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HVD

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Mňačková Andrea

0.hod

odpadá

HHN

3.A (HHN3)

 

obecná absence třídy

Simonová Ilona

3.hod

odpadá

TEV

1.A

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

1.A

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

4.A

 

souvislá praxe

 

6.hod

odpadá

TEV

4.A

 

souvislá praxe

Svačina Tomáš

1.hod

odpadá

VTA

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

1.C

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

VTA

1.C

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ZE

4.A

 

souvislá praxe

Svoradová Radka

3.hod

odpadá

PED

4.A

 

souvislá praxe

 

4.hod

odpadá

PED

3.A

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PED

2.A.

 

obecná absence třídy

Šromová Lenka

1.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

1.A

 

obecná absence třídy

 

3.hod

spojeno (Vv)

BI

1.B (SOC)

(003)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

3.A

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

EKO

2.A.

 

obecná absence třídy

Rudolfová Lenka

1.hod

odpadá

ČJL

4.A

 

souvislá praxe

 

2.hod

odpadá

LIS

4.A

 

souvislá praxe

 

6.hod

odpadá

ČJL

3.A

 

obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 7. hod obecná absence třídy

1.B

3.hod

BI

SOC

(003)

spojí

Šromová Lenka

(Vv)

1.C

0.- 7. hod obecná absence třídy

2.A.

0.- 7. hod obecná absence třídy

3.A

0.- 7. hod obecná absence třídy

4.A

0.- 7. hod souvislá praxe

 

 

Suplování:   Pondělí 21.12.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

1.B

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

1.C

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

2.A.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

2.B

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

2.C.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

3.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

3.B.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

3.C

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

4.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Veverková Martina

 

..

..

..

-

..

..

..

   

Simonová Ilona

           

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Vanďurková Magdaléna

1.hod

odpadá

VVD

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

VVD

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

VVD

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VVD

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Kalábová Lucie

0.hod

odpadá

LD

1.A

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ČJL

2.B

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

JP

2.B

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ČJL

2.A.

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LP

3.C (C2/3)+

 

obecná absence třídy

Batonožková Daniela

4.hod

odpadá

ČJL

1.A

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN2)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN2)

 

obecná absence třídy

Dančáková Petra

1.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OPE

3.C

 

obecná absence třídy

Dědková Pavla

1.hod

odpadá

AJ

1.B (SOC)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJK

4.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

2.B

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

3.B.

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJK

3.B.

 

obecná absence třídy

Podhajská Andrea

1.hod

odpadá

SPD

3.B.

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PSY

1.A

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PSY

4.A

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

SPD

2.B

 

obecná absence třídy

Prokopová Zuzana

1.hod

odpadá

AJ

1.B (PED)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJK

4.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.C (C2/3)+

 

obecná absence třídy

Hrdličková Ivana

2.hod

odpadá

SP

3.B.

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

SP

2.B

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SPO

3.B.

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

BI

1.B (PED)

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SPO

2.B

 

obecná absence třídy

Surovíková Tereza

6.hod

odpadá

SZn

1.A

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SZn

1.A

 

obecná absence třídy

Kopecká Lenka

1.hod

odpadá

ON

4.A

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

3.B.

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ON

2.A.

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ON

3.B.

 

obecná absence třídy

Láníková Alena

0.hod

odpadá

HHN

3.A (HHN2)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

3.A (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

1.B (SOC)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

1.B (SOC)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HHN

4.A (HHN1)

 

obecná absence třídy

Mňačková Andrea

0.hod

odpadá

HHN

3.A (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

3.A (HHN2)

 

obecná absence třídy

Simonová Ilona

2.hod

odpadá

NJ

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Svačina Tomáš

3.hod

odpadá

VTA

2.C.

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VTA

1.B (PED)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ZE

3.A

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZESP

3.C

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

VTA

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

Svoradová Radka

1.hod

odpadá

PED

1.A

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PED

1.B (PED)

 

obecná absence třídy

Ševčíková Marcela

1.hod

odpadá

ODRD

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ODRD

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ODRD

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODRD

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Šromová Lenka

2.hod

odpadá

MAT

1.B

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

1.A

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

2.A.

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

EKO

2.C.

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CH

1.B

 

obecná absence třídy

Rudolfová Lenka

0.hod

odpadá

ČJL

4.A

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ČJL

1.B

 

obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod obecná absence třídy

2.A.

0.- 9. hod obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod obecná absence třídy

2.C.

0.- 9. hod obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod obecná absence třídy

3.B.

0.- 9. hod obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Úterý 22.12.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

1.B

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

1.C

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

2.A.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

2.B

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

2.C.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

3.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

3.B.

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

3.C

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

4.A

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Veverková Martina

 

-

..

..

..

....

..

..

   

Podhajská Andrea

 

..

..

..

..

         

Svoradová Radka

 

..

..

..

           

Ševčíková Marcela

 

..

..

..

..

         

Ovčáčková Pavla

 

..

..

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Vanďurková Magdaléna

1.hod

odpadá

VVD

1.B (PED)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

VVD

1.B (PED)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

1.B (SOC)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

1.B (SOC)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SVVD

4.A (SVVD)

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SVVD

4.A (SVVD)

 

obecná absence třídy

Kalábová Lucie

0.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

DEJ

2.B

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ČJL

3.B.

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ČJ

3.C (C2/3)+

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

DEJ

2.A.

 

obecná absence třídy

Batonožková Daniela

0.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN2)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN2)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HVD

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HVD

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ČJL

1.A

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SHVD

4.A (SHVD)

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SHVD

4.A (SHVD)

 

obecná absence třídy

Dančáková Petra

1.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVX

1.C

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OPE

3.C (C2/3)+

 

obecná absence třídy

Dědková Pavla

1.hod

odpadá

AJ

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.A. (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJK

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

3.B.

 

obecná absence třídy

Podhajská Andrea

5.hod

odpadá

PSY

2.A.

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PSY

1.B

 

obecná absence třídy

Prokopová Zuzana

1.hod

odpadá

AJ

1.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.A. (AJ2)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJK

3.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

3.C (C2/3)+

 

obecná absence třídy

Hrdličková Ivana

0.hod

odpadá

EM

3.B.

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SP

1.B (SOC)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

SP

3.B.

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

BI

2.A.

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

BI

3.A

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SP

2.B

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BI

1.A

 

obecná absence třídy

Surovíková Tereza

5.hod

odpadá

SZn

1.B

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SZn

1.B

 

obecná absence třídy

Kopecká Lenka

1.hod

odpadá

ON

1.B (SOC)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

2.B

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ON

1.B (PED)

 

obecná absence třídy

Láníková Alena

0.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HHN

2.A. (HHN1)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HVD

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HVD

1.A (AJ1)

 

obecná absence třídy

Simonová Ilona

4.hod

odpadá

ZTVp

3.C

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ZTVp

2.B

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

STVD

4.A (STVD)

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

STVD

4.A (STVD)

 

obecná absence třídy

Svačina Tomáš

4.hod

odpadá

ZE

3.B.

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

3.C (C2/3)+

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZE

3.A

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

VTA

3.A (AJ2)

 

obecná absence třídy

Svoradová Radka

4.hod

odpadá

UPX

4.A (UPX3)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PED

4.A

 

obecná absence třídy

Ševčíková Marcela

6.hod

odpadá

SODR

4.A (SODR)

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SODR

4.A (SODR)

 

obecná absence třídy

Šromová Lenka

1.hod

odpadá

MAT

3.B.

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

3.A

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

2.A.

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

2.B

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

EKO

2.B

 

obecná absence třídy

Rudolfová Lenka

1.hod

odpadá

ČJL

3.A

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LD

1.B (PED)

 

obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod obecná absence třídy

2.A.

0.- 9. hod obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod obecná absence třídy

2.C.

0.- 9. hod obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod obecná absence třídy

3.B.

0.- 9. hod obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Středa 23.12.2020

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.12.2020

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pátek 25.12.2020

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pondělí 28.12.2020

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 29.12.2020

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Středa 30.12.2020

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 31.12.2020

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pátek 1.1.2021

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pondělí 4.1.2021

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 5.1.2021

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Středa 6.1.2021

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 7.1.2021

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pátek 8.1.2021

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

Zpracováno v systému Bakaláři